
Сама планка RAM складається з декількох чіпів пам'яті і транзисторів, які напаяні на електронній платі. Для взаємодії оперативки (досить часто можна почути таке визначення RAM модуля) з материнською платою є набір контактів. Чутливі елементи модуля піддаються впливу статистичного електрики, замикання і перенапруження. За останні роки модулі пам'яті зазнали масу змін, і сьогодні можна побачити більше десятка різних їх типів, технологій і форм. Виходячи з цього, необхідно знати, який саме модуль підходить до тієї чи іншої платформі, адже неправильна установка оперативної пам'яті в материнську плату може спричинити багато проблем.
При перших проявах некоректної роботи оперативки необхідно перевірити правильність установки планок в слоти на материнській платі, які повинні бути очищені від забруднень. Також варто переконатися в сумісності самого модуля і його характеристик з системою. Пробуйте переставляти планки пам'яті в різні слоти, замінити їх справними. Таким чином Ви швидко визначите, який модуль є неробочим.
Визначивши, який модуль несправний, ще раз перевірте слот на справність і чистоту, фіксатори, пластиковий корпус і внутрішні контакти не повинні мати пошкоджень. Досить часто буває так, що модуль в принципі справний, а проблеми, що виникають, є результатом заводського дефекту або пошкодження слоту на материнській платі. В такому випадку не обійтися без звернення в сервісний центр для подальшої діагностики і ремонту або заміни самих модулів пам'яті або слотів на материнській платі.
Посилання на оригінал статті https://goo.gl/D4eFZb
Немає коментарів:
Дописати коментар