
шпинделя, значення якої варіюється від 7200 об/хв до 10000 об/хв - у високопродуктивних і серверних рішень, чого все одно недостатньо.
Виправити ситуацію покликані твердотільні накопичувачі інформації, принцип роботи яких заснований на використанні подібності Flash пам'яті або аналога оперативної пам'яті. Все це високошвидкісні мікросхеми, швидкість обміну даними може досягати 200-500Мб/с. Однак, обсяг пам'яті у такого накопичувача на порядок менше, в основному від 64 до 512 Гб, причому ціна за 1Гб набагато вище, ніж у старих HDD аналогів. Ціна - єдиний стримуючий фактор, тому можна сміливо сказати, що скоро SSD накопичувачі повністю витіснять всім звичні жорсткі диски. Дуже економічно вигідно комбінувати ці дві технології.
Можна домогтися високих показників продуктивності системи, якщо використовувати SSD-накопичувач як основний диск, на якому буде знаходитися операційна система і програми, що вимагають високої швидкості обміну даними. Для всіх інших файлів виділяють звичайний HHD диск. В результаті можна отримати подвоєну швидкість завантаження системи без урізання внутрішньої пам'яті свого ПК.
Чи варто встановлювати собі SSD накопичувач?
Це питання залишається відкритим, так як доцільність заміни HDD на SSD дуже сумнівна. З одного боку ви отримуєте величезну продуктивність, а з іншого боку - це чималі витрати й набагато менший об'єм пам'яті. В плані обсягу пам'яті - SSD ще не скоро зможуть конкурувати з традиційними жорсткими дисками.
Посилання на оригінал статті https://goo.gl/YC5mEP
Посилання на оригінал статті https://goo.gl/YC5mEP
Немає коментарів:
Дописати коментар